Prodejní stánek s občerstvením, mobilní stánek

 

Pro stánky rychlého občerstvení, či jiného prodeje Vám rádi zhotovíme cenovou kalkulaci po Vašem bližším zadání. Tyto stánky se řeší jako atypická výroba, jelikož není možné vytvořit univerzální stánek pro každého. Je to ovlivněno prodávaným sortimentem, instalovanými technologiemi či nároky kontrolních orgánů. Prodejní stánek s občerstvením, mobilní stánek.


UKÁZKY ATYPICKÝCH ŘEŠENÍ

Prodejní stánekProdejní stánekStánek na kebab

Prodejní stánekstánek horké nápojestánek rychlého občerstvení

Prodávejte v moderním a praktickém stánku

Chtěli byste si otevřít vlastní fastfood, prodávat lidem na ulici výtečné pokrmy anebo se specializovat na nějakou typickou pochoutku, třeba na kebab?

Jestliže i vy chcete začít prodávat občerstvení, tak budete potřebovat zezačátku investovat do kvalitního prodejního stánku. Prodejní stánek s občerstvením vám bude vždy vyroben na míru, podle vašich požadavků a podle vašeho přání. Jedná se totiž o atypickou výrobu, to znamená, že není možné vyrobit například sto stejných kusů. Každý klient má jiné nároky, představy a také samozřejmě finanční možnosti. Dále o tom rozhoduje prodávané zboží, nároky různých kontrolních, například hygienických orgánů anebo nainstalované technologie. Zajistíme vám precizní výrobu a dokonce i následný servis, aby bylo vaše užívání tohoto stánku zcela v pořádku.

Vyžádejte si zhotovení kalkulace a prokonzultujte s námi vaše představy. Vždy si vyjdeme vstříc. Díky nám vám již nic nebude bránit získat moderní mobilní stánek přesně podle vašich aktuálních požadavků a potřeb.

Horké nápoje, kebab, hamburgery, pochutiny anebo klasické rychlé občerstvení? Je jenom na vás, jaký typ zboží chcete prodávat a jaké služby chcete poskytovat. Prodejní stánek s občerstvením je ale vždy nutné přizpůsobit tomu, co prodáváte a jakým směrem přesně vaše služby směřují. 

Prodejní stánek i mobilní stánek není pouhá malá místnost, ve které celý den stojíte a prodáváte produkty. Ve stánku je velmi příjemně, a to díky tomu, že je uvnitř udržován příjemný teplotní komfort.  Díky speciálním stěnám je zajištěno i o mnoho menší riziko porušení požárem.

Začněte i vy podnikat a vsaďte na kvalitní prodejní stánky s občerstvením a na mobilní stánky z naší výroby. Zaměřujeme se na kvalitu a na poskytnutí kompletních služeb. Výroba je pouze tím prvním, avšak ani zdaleka ne tím posledním, co pro vás uděláme.


Individuální zákaznická řešení zmrzlinových a atypických stánků po konzultaci.
Veškeré fotografie a vyobrazená grafika je pouze pro ilustraci a nelze jí použít bez předchozího souhlasu.
© 2015 Almita spol. s r.o., Všechna práva vyhrazena